Arayın:+90 (212) 505 0 505  E-posta: leras@leras.com.tr

KURUMSAL

“İşleriniz iyi gidiyorsa eğitim bütçenizi iki katına, kötü gidiyorsa dört katına çıkarın…”

Peter Senge

Leras Tekstil

Bir tekstil yan ürünleri markası olan Leras’ın temelleri 1993 yılında Merter (Güngören), İstanbul’da atıldı.

Leras, Tekstil yan ürünlerinin tedariği, pazarlaması ve toptan satışını yapan, global alanda ve kendi alanında uzmanlaşmış köklü bir Türk markasıdır.

Deneyimli personelimiz, kaliteli ve geniş ürün gamımız ve satış sonrası desteğimizle günümüzde hala ‘en iyiyi’ sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul, Mahmutbey’deki genel merkez binamız ve Merter, Osmanbey şubelerimizle, hem pazarlama ağımızı yaygınlaştırarak hem de doğru pazar konumlaması yaparak, sektördeki lider ve öncü konumumuzu sürdürmekteyiz.

İŞİMİZİ ÇOK İYİ BİLDİĞİMİZ GİBİ, GÜÇLÜYÜZ DE…

  • Dantel ve brode ürünlerinin satışı,
  • Kristal taş ithalatı, tasarımı, uygulaması, satışı,
  • Adapazarı’nda brode alanında yüksek düzeyde üretim organizasyonu,
  • Büyük hacimlerde ithalat, ihracat kapasitesi,
  • Büyük hacimlerde stok,
  • Her zaman stoklu, yerli ve ithal ürünler,
  • İhtiyaca özel tasarım ve modellerle, müşteri taleplerine hızlı ve güvenilir çözümler.

DOĞAMIZ: YENİLENMEK, YENİLEMEK…

Sektördeki trend belirleyici rolümüz, dünyanın önemli ve modaya yön veren markalarıyla gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri, pazar trendlerini yakalayan AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımız öncü ve yenilikçi yapımızın canlı göstergesidir.

  • Birçok aksesuar çeşidinin bir arada bulunabildiği ilk modern showroom’u biz ilk açanlardan olduk,
  • Tekstil aksesuar sektörünü Uluslararası Premiére Vision Paris fuarında ülkemizi temsil edenlerin arasında olduk, her yıl temsil etmeye devam ediyoruz,
  • Size daha hızlı teslimat, güvenilir operasyon ve rekabetçi fiyatlar sunabilmek için, Hong Kong’da uluslararası ihracat ve Çin’de de satın alma ofisini ilk kuranlardan olduk.

DÜŞÜMÜZ: TÜRK TEKSTİLİNİ GELECEĞE TAŞIMAK…

Yaptığımız her şeyde Türk tekstilinin değerini ve dünyadaki itibarını arttırma bilinciyle çalışıyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımımızla, sektörün zorlandığı süreçleri yeniden tanımlıyor, sorunlara yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Profesyonel süreçlerimiz, esnek üretim ve toptan satış kapasitemiz sayesinde, dünyanın (Zara, H&M vb.) ve Türkiye’nin (LCW, Defacto vb.) önde gelen hazır giyim markalarının ONAYLI firması olmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

SEKTÖRÜMÜZDE, MODADA PARLAYAN IŞIK OLMAYA DEVAM…

FASHIONFOX markamızla, tasarım ve vizyon belirleyici önerileri, inovatif bir sunum eşliğinde, sezon trendlerinin önüne geçip, günümüz çağdaş tekstilini özgün modayla birleştirirken, ‘Modaya Yakın Takip’ anlayışını sloganlaştırarak, moda sektöründe yaptıklarımız ve yapacaklarımızla parlayan ışık olmaya devam edeceğiz.

KURUMSAL:

Değerlerimizin başında müşteri memnuniyetinin yanı sıra ahlaklı ve güvenilir ticaret gelmekte.

Bireyler de, ürünler de, kurumlar da ahlaklı olmalı diyor, bugüne dek hep yaptığımız gibi, bundan sonra da ahlaklı ticaret yapmayı taahhüt ediyoruz.

İnsanı ve doğayı bir bütün olarak seviyor, korumak ve geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz.

Bize yakından baktığınızda, en iyi çözümleri, en uygun şartlarda sunmak için ilk günkü heyecanla çalışan, güzel ve güçlü bir çözüm ortağı göreceksiniz.

Bizi keşfedin, birlikte büyüyelim.