Arayın:+90 (212) 505 0 505  E-posta: leras@leras.com.tr

Toptan Dantel ve Dantel Üreticiliği

Toptan Dantel ve Dantel Üreticiliği

Ana uzmanlık alanımız olan Dantel’in Leras olarak Toptan Dantel imalatçısıyız. 25 yıldır aynı konuda hizmet veren firmamız Toptan Dantel ve Dantel İmalatçısı denildiğinde akla ilk gelen firmadır. 1000’lerce çeşit ürün çeşitliliğimiz arasında Dantellerin yeri her zaman ayrıdır. Sezon trendlerine göre renkleri, dokuları, ışıltıları, desenleri değişen dantellerimiz firmamızın gözdeleridir.

İmal ettiğimiz dantelleri Türkiye’nin ve Dünyanın en prestijli tekstil firmalarına Zara, Mango, LCW, Oysho, Trendyol, Asos, H&M Dantel üreticisi olduğumuz için en rekabetçi fiyatları vermeyi taahhüt ediyoruz.

Diğer bir özelliğimiz ise Türkiye’nin en büyük dantel kumaş stokuna sahip olmamızdır. Toptan dantellerimizi stoklarken geniş AR-GE çalışmaları yaparak ve AR-GE departmanımızda çalışan ekip arkadaşlarımız ile trendleri takip ederek ürünlerimizi stoklu olarak hazır bekletiyoruz.

Dantel İmalatında Müşterilerimize Yeni Koleksiyon Desteği Veriyoruz

En son kadın çalışanlarımızdan esinlenerek oluşturduğumuz ve dantellerimizin isimlerine yine kadın çalışanlarımızın ismini verdiğimiz 24 parçadan oluşan koleksiyonumuzu piyasaya sunduk. Tabii yine bu koleksiyon dünya trendlerini takip eden tekstil firmalarının  ihtiyacını karşılayacak. Tekstil aksesuarı konusunda yeni koleksiyonları sadece uzun zamandır Tekstil firmalarına ürün ve hizmet veren büyük üreticilerin verebileceğini hatırlatmak isteriz.
Toptan Dantel ve Dantel Üreticiliği
Toptan Dantelleri Kimler Kullanıyor?

Kadın hazır giyim üreticileri, Çocuk hazır giyim üreticileri, Abiye hazır giyim üreticileri, İç çamaşırı giyim üreticileri, Çorap üreticileri, Ev tekstili üreticileri, Medikal giyim üreticileri, Ayakkabı ve çanta, Mobilyacılar’dır. Kısaca Türkiye’de ve dünyada, mağazada görüp beğendiğiniz ya da evinizde senelerdir kullandığınız içinde dantel olan her şeyin üreticisinin bizim olma ihtimalimiz çok yüksek.

Dantellerimiz Sayesinde Ülkemizi Temsil Ediyoruz

Düzenli olarak katıldığımız, dünyada seçkin ve seçilen tekstil aksesuarı firmalarının katılabildiği Premiére Vision / Fransa gibi fuarlarda dantellerimiz sayesinde Ülkemizi temsil ediyoruz. Fuar hakkında detaylı bilgiye bu siteden ulaşabilir, stant yeri ve numaramızı öğrenebilirsiniz.

Dantel Üreticiliğinde Hedefimiz!

Türkiye’de elde ettiğimiz bu müşteri memnuniyetini kısa zamanda Dünya’nın 5 kıtasına açılarak severek, gururla imal ettiğimiz dantellerimizi, toptan olarak pek çok  büyük tekstil firmasına iletmek. Hali hazırda büyümekte olan ihracatımızı daha da hızlandırmak.